nr 554 4861
Hörnvitrinskåp
England, längd: 36, djup: 66, höjd: 186
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
250 kr |
måndag 24 november 2008 kl 19:13:39
| Tid |
Kund |
Bud |
200 kr
200 kr